ÖVRIGT / Diverse / Urnor 14144034
nr 1414 4034
Urnor
2 st, snarlika, Kina, metall, dekor med ornament relief. Höjd: 25 cm
Kondition: skador, lagning
Utrop:
700 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 20:31:00
300 kr
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr
Urnor
Kondition: skador, lagning
nr 1414 4034
Urnor
Kondition: skador, lagning
Utrop: | 700 kr |
Såld: | 1.300 kr |
måndag 23 augusti 2021 |